Kontaktujte nás: 233 322 787

Pedikúra

Jeden ze základních stavebních kamenů péče o tělo už od pradávna. Správně provedená pedikúra má nejen estetický, ale především zdravotní dopad na Vaše nohy. Pravidelnou péčí o Vaše chodidla a nehty předejdete nepříjemným potížím, jako jsou různé otlaky, kuří oka nebo zarůstající nehty. V našem salónu Vás čeká příjemná klasická mokrá pedikúra s aroma koupelí. Vaše nohy se tak příjemně uvolní a připraví na následující péči. Z chodidel odstraníme odumřelou starou kůži, upravíme nehty  a zakončíme masáží nohou. Na závěr Vaše nehty nalakujeme kvalitními laky dle přání.

Ceník:

Pedikúra základní: 390,- Kč

Wellness pedikúra: 490,- Kč

Lakování: 80,- Kč

Francouzké lakování: 100,- Kč

Rocklack k pedikúře: 150,- Kč

Manikúra: 220,- Kč

P-shine: 260,- Kč

Objednávky na tel. č.: 737108517 Barbora Kolínková 

Ceník:                                         Helena Vydrová                             

"klasická" mokrá pedikúra                          390,-Kč

barevné lakování                                          80,-Kč

Francouzské lak.                                        100,-Kč

WELLNESS pedikúra                                 650,-Kč

barevné lak WP                                            50,-Kč

               

 

OŠETŘENÍ NOHOU                                                                             Helena K. Vydrová tel.č.: 602/204084

 

 

ZÁKLADNÍ "klasická" PEDIKÚRA                                                                                  390,-Kč

 

Postup ošetření:

Ponoření nohou na cca 10minut do teplé změkčující a desinfekční lázně Rochova sůl, desinfekce plosek nohou a prstů,  aplikace přípravku na změkčení ztvrdlé kůže, odlakování laku z nehtů je-li potřeba,  odstranění přebytečné kůže z pat a plosek nohou, odstranění otlaků a kuřích ok, práce se skalpelem  dle potřeby, ošetření nehtové kůžičky, zkrácení a úprava nehtů přístrojem SOLIS,  lehký peeling, na závěr nohy ošetřím krémem.

 

Gehwol med hornhaut creme 75 m

Krémový lotion na zrohovatělou kůži s ureou a výtažkem z hedvábí

-změkčuje a odstraňuje drsnou zrohovatělou kůži.Urea ve vysoké koncentraci (18%) společně s glycerinem a alantoinem uvolňuje buněčné vazby ve vrstvách ztvrdlé zrohovatělé kůže. Tím okamžitě změkčuje a zřetelně redukuje zrohovatělou kůži již během několika dnů. Výtažek z hedvábí váže vlhkost a vyhlazuje pokožku. Narušená a zrohovatělá pokožka bude normalizována do 28 dnů.

Dermatologicky testován. Je vhodný i pro diabetiky. Obsah 75ml

 

 LAKOVÁNÍ  BAREVNÝM  LAKEM                                                                                     80,-Kč

 GOLD - lakování s dvoufázovým systémem

NOURISHING VEGAN COLOR -PŘEVRATNÁ NOVINKA od  jara  2017

100% Vegan barevné prodyšné laky a lesk, nesou označení 13 Free neobsahují:

Dibutylphthalat (DBP), toluen, formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, kafr, ethyl Tosylamide, xylen, Mehtylisothiazolinone (MIT), trifenylfosfát (TPP/TPHP), monomethylether hydrochinonu (MEHQ / HQ), lepek, parabeny a žádné živočišné deriváty.     

 

Francouzské lakování                                                                                                           100,-Kč               

 

                               

 

WELLNESS  PEDIKÚRA                                                                                                          650,-Kč

kombinace  "klasické" a "SpaRitual"

Postup ošetření:

ponoření nohou na cca 10minut do teplé změkčující a desinfekční lázně Rochova sůl, desinfekce nohou, odstranění laku  odlakovačem  je-li potřeba, dále okolo nehtových valů a kořene aplikujeme změkčovadlo Cuti Clean, zrohovatělé části plosky nohy ošetříme přípravkem  Sole Mate Callus Remover pro změkčení přebytečné kůže,  skalpelem odstraníme zrohovatělou kůži,  zkrácení  a úprava nehtů přístrojem SOLIS,  obroušení plosek nohou rašplí je-li potřeba, lehký peeling , na osušené nohy provedeme detoxikační zábal, omytí a pak  jemná masáž, thermo zábal cca 10min, na závěr nohy ošetříme krémem popis níže.

 

LAKOVÁNÍ  BAREVNÝM  LAKEM                                                                                          50,-Kč

 GOLD - lakování s dvoufázovým systémem (suchý do 10 minut)

NOURISHING VEGAN COLOR -PŘEVRATNÁ NOVINKA od  jara  2017

100% Vegan barevné prodyšné laky a lesk, nesou označení 13 Free neobsahují:

Dibutylphthalat (DBP), toluen, formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, kafr, ethyl Tosylamide, xylen, Mehtylisothiazolinone (MIT), trifenylfosfát (TPP/TPHP), monomethylether hydrochinonu (MEHQ / HQ), lepek, parabeny a žádné živočišné deriváty.                     

Výživný krém na nohy vytvořený s použitím starověkých hojivých složek jako, aloe, papaya, tamanový olej, bambucké máslo, hydratuje, zjemňuje suché, přepracované nohy. Omlazující vůně povzbudí smysly. Desinfikuje a hluboce uvolňuje suché, unavené nohy.

 

Krém na nohy CITRUS Foot Balm

Klíčové složky:

Papayový extrakt

Tento silný extrakt obsahuje enzym papain a alfa-hydroxy kyseliny. Působí jako silný exfoliant a odstraňuje neaktivní proteiny a rozpouští odumřelé kožní buňky.

Tamanu olej

Je bohatý na mastné kyseliny, které mají zklidňující a hojivé účinky na pokožku. Známý svými antioxidačními, protizánětlivými, regeneračními, hojivými, zvlhčujícími, antibakteriálními a antiparazitickými vlastnostmi.

Aloe Vera

Bohatá na antioxidanty jako beta karoten, vitamín C a E, aloe pomáhí zlepšit přirozenou pevnost pokožky a udržuje ji hydratovanou. Hormony Auxin a Giberelin stimuluje hojení ran a podporuje růst nových buněk, zklidňuje zánětlivé procesy.

Bambucké máslo.

Vyživuje pokožku vitamíny A,E a F a mastnými kyselinami. Fenolické sloučeniny přítomné v bambuckém másle, z nichž nejhojnější je kyselina galová, jsou známé svým antioxidačními vlastnostmi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kosmetický salon Biostudio 4K, Bubenčská 11, Praha 6 - Dejvice