Kontaktujte nás: 233 322 787

Manikúra

Manikura lázeňská:  Nechte své ruce hýčkat a dopřejte si luxusní lázeňskou manikúru.  Vaše ruce uvolníme v provoněné vodní lázni, ošetříme nehty a kůžičku, provedeme ošetření zpevňujícím a vyživujícím lakem a nakonec jim dopřejeme hydrataci kvalitními krémy.

Manikůra P-shine: Preferujete přirozený vzhled nehtů? Nebo si kvůli zaměstnání nemůžete dovolit výrazné nehty? Pak je pro Vás tradiční japonská manikúra P-Shine jako stvořená! P-Shine manikúra vyživuje nehty díky obsahu přirozených látek, jako je včelí vosk a křemičitá hlinka. Nehty ošetřené japonskou manikúrou jsou po celou dobu vyživované a zvyšuje se tak pružnost a pevnost nehtu. P-Shine působí jako ochrana proti třepení a lámání nehtů. Nehty jsou krásně lesklé,přírodní a jakoby nalakované. Často se také jedná o poslední možnost jak dát do pořádku to, co zbylo po pár letech umělých nehtů. P-Shine manikúru pro její přirozený vzhled rovněž doporučujeme mužům.

Ceník: 

Manikura lázeňská: 230,- Kč

Lak: 80,- Kč

Francouzké lakováni: 100,- Kč

Manikůra P-shine: 280,- Kč

Objednávky na tel.č.: 737108517 Barbora Kolínková 

Dále Vám nabízíme speciální ošetření rukou od Heleny Vydrové, tel.č.: 602204084

OŠETŘENÍ RUKOU 

ZÁKLADNÍ MANIKÚRA SPARITUAL                                                                                              350,-Kč

Postup ošetření:

Uvítání zákaznice - osvěžení prostředí  vonnou mlhou Mist, desinfekce rukou Visionary Cleanser, odstranění laku  odlakovačem  Fluent Extra Strenght, 30 sekund  koupel rukou pro dokonalou očistu s Harmonizing Soak Tonic+BathSalt, desinfekce pod nehet přípravek Farewel, ošetření kutikuly dle potřeby Cuti Clean, aplikace do nehtových valů krém Cuti Quench a Cuti Coctail - vmasírování do kutikuly, úprava tvaru a délky nehtů PILNÍKEM SpaRitual který má  ergonomický tvar který se snadno a rychle přizpůsobí nehtům, šetrné  zatlačení a úprava kutikuly přístrojem Solis s teflonovým hrotem, koupel pouze nehtů  s přípravkem Harmonizing Soak Tonic - osušíme, pomocí  netkané textilie a odstraníme otřepky a špínu pod nehty, očištění nehtu odlakovačem Fluent Extra Strenght, výživna - regenerace - vysoký lesk PROTEIN BOOST/MULTI TASKER, bezbarvý lak GLOSS NOURISHING VEGAN, hydratační krém Handprind Hand Salve s bambuckým máslem - zjemňuje, intenzivní hydratace, obnovuje pokožku, prevence vrásek a aloe feroxem - antiseptické účinky, vyživuje, chrání  suché a namáhané ruce!

 

HANDPRIND SERUM NA RUCE/OBLIČEJ                                                                                       30,-Kč                  

Intenzivní omlazující a vypínací sérum s kmenovými buňkami, účinné i při pigmentových skvrnách.

Klíčové  ingredience:  

KMENOVÉ BUŇKY ZE ŠVÝCARSKÝCH JABLEK - Obnovují a chrání kožní buňky, zlepšují vitalitu pleti a texturu. Bojují proti předčasnému stárnutí. ORGANICKÉ DÝŇOVÉ SEMÍNKO - Vyhlazuje vzhled jemných linek a vrásek a zlepšuje vitalitu, tón a pružnost s kolagenem budujícím enzymy. ZÁZVOROVÝ KOŘEN - Agresivně bojuje proti volným radikálům. Zabraňuje poškození  buněk a redukuje známky stárnutí. Pomáhá, zpevňuje, tónuje a hydratuje pokožku. ORGANICKÁ LÉKOŘICE - Zesvětluje a rozjasňuje pokožku, ovlivňuje zbarvení kůže. Bojuje proti předčasnému stárnutí!

 

LAKOVÁNÍ  BAREVNÝM  LAKEM                                                                                    80,-Kč 

NOURISHING VEGAN COLOR - PŘEVRATNÁ NOVINKA od  jara  2017

100% Vegan barevné prodyšné laky a lesk, nesou označení 13 Free neobsahují:
Dibutylphthalat (DBP), toluen, formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, kafr, ethyl Tosylamide, xylen, Mehtylisothiazolinone (MIT), trifenylfosfát (TPP/TPHP), monomethylether hydrochinonu (MEHQ / HQ), lepek, parabeny a žádné živočišné deriváty.                      

               

WELLNESS  MANIKURA  SPARITUAL                                                                           650,-Kč

Postup ošetření:

1.uvítání zákaznice - osvěžení prostředí  vonnou mlhou Mist (řada jasmín),  2.desinfekce rukou Visionary Cleanser,  3.odstranění laku  odlakovačem  Fluent Extra  Strenght,  4.desinfekce pod nehet přípravek Farewel 5.cukrový peealing rukou  Shugar scrub (řada jasmín),  6.koupel rukou pro dokonalou očistu s Harmonizing Soak Tonic + BathSalt (řada Jasmín), 7.ošetření kutikuly dle potřeby Cuti Clean, potom aplikace do nehtových valů krém Cuti Quench a následně fixujeme olejem s antioxidanty  Cuti Coctail - ten vmasírujeme do kutikuly,  8.maska - detoxikační zábal zázvorovou bahenní maskou Instinctual  Clay Masque  nebo hydratační peelingová maska Instinctual  Scrub Masque + zabalení do thermo rukavic, 9.lehká masáž rukou přípravky řady Lotion + řady Oil 10.zábal rukou do netkané textilie a zpět do thermo rukavice + následuje střídavě úprava tvaru a délky nehtů PILNÍKEM SpaRitual, který má  ergonomický tvar, který se snadno a rychle přizpůsobí nehtům, šetrné zatlačení a úprava kutikuly přístrojem Solis s teflonovým hrotem, 11.koupel pouze nehtů  s přípravkem Harmonizing Soak Tonic - osušení, pomocí  netkané textilie odstraníme otřepky a špínu pod nehty, 12.očištění nehtu odlakovačem Fluent Extra Strenght, 13.výživna - regenerace - vysoký lesk PROTEIN BOOST/MULTI TASKER, bezbarvý lak GLOSS NOURISHING VEGAN, 14.aplikace intenzivního séra pro zralou pokožku HANDPRIND SERUM (proti pigmentovým skvrnám, chrání před poškozením vlivem životního prostředí) a nakonec hydratační krém Handprind Hand Salve s bambuckým máslem a aloe feroxem -vyživuje, chrání  suché a namáhané ruce!

 

LAKOVÁNÍ  BAREVNÝM  LAKEM                                                                                                     50,-Kč 

NOURISHING VEGAN COLOR -PŘEVRATNÁ NOVINKA od  jara  2017

100% Vegan barevné prodyšné laky a lesk, nesou označení 13 Free neobsahují:
Dibutylphthalat (DBP), toluen, formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, kafr, ethyl Tosylamide, xylen, Mehtylisothiazolinone (MIT), trifenylfosfát (TPP/TPHP), monomethylether hydrochinonu (MEHQ / HQ), lepek, parabeny a žádné živočišné deriváty.