Kontaktujte nás: 233 322 787

Manikúra

Manikura lázeňská:  Nechte své ruce hýčkat a dopřejte si luxusní lázeňskou manikúru.  Vaše ruce uvolníme v provoněné vodní lázni, ošetříme nehty a kůžičku, provedeme ošetření zpevňujícím a vyživujícím lakem a nakonec jim dopřejeme hydrataci kvalitními krémy.

Manikůra P-shine: Preferujete přirozený vzhled nehtů? Nebo si kvůli zaměstnání nemůžete dovolit výrazné nehty? Pak je pro Vás tradiční japonská manikúra P-Shine jako stvořená! P-Shine manikúra vyživuje nehty díky obsahu přirozených látek, jako je včelí vosk a křemičitá hlinka. Nehty ošetřené japonskou manikúrou jsou po celou dobu vyživované a zvyšuje se tak pružnost a pevnost nehtu. P-Shine působí jako ochrana proti třepení a lámání nehtů. Nehty jsou krásně lesklé,přírodní a jakoby nalakované. Často se také jedná o poslední možnost jak dát do pořádku to, co zbylo po pár letech umělých nehtů. P-Shine manikúru pro její přirozený vzhled rovněž doporučujeme mužům.

Ceník: 

Manikura lázeňská: 230,- Kč

Lak: 80,- Kč

Francouzké lakováni: 100,- Kč

Manikůra P-shine: 280,- Kč

Objednávky na tel.č.: 737108517 Barbora Kolínková 

CENÍK                                   Helena Vydrová

manikúra                               320,-Kč

barevné lakování                   80,-Kč

Francouzské lak.                  100,-Kč

Mani + P-shine                      320,-Kč

 

 

OŠETŘENÍ RUKOU                                                                         Helena K. Vydrová     tel.:602/204084    

 

ZÁKLADNÍ MANIKÚRA SPARITUAL/ORLY                                                                              320,-Kč

30 sekund  koupel rukou pro dokonalou očistu s Harmonizing Soak Tonic, ošetření kutikuly aplikace do nehtových valů krém Cuti Quench a Cuti Coctail/ORLY Cutique změkčovač - vmasírování do kutikuly, úprava tvaru a délky nehtů PILNÍKEM SpaRitual/ORLY  který má  ergonomický tvar který se snadno a rychle přizpůsobí nehtům, šetrné  zatlačení a úprava kutikuly přístrojem Solis s teflonovým hrotem následně  pomocí  netkané textilie a odstraníme otřepky a špínu pod nehty, očištění nehtu odlakovačem Fluent Extra Strenght, ošetření rukou hydratačním krémem  Handprind Hand Salve s bambuckým  máslem - zjemňuje, intenzivní hydratace, obnovuje pokožku, prevence vrásek a aloe feroxem - antiseptické účinky, vyživuje, chrání  suché a namáhané ruce!

 

LAKOVÁNÍ  BAREVNÝM  LAKEM   SPARITUAL/ORLY                                                             80,-Kč

 

NOURISHING VEGAN COLOR - PŘEVRATNÁ NOVINKA od  jara  2017

100% Vegan barevné prodyšné laky a lesk, nesou označení 13 Free neobsahují: Dibutylphthalat (DBP), toluen, formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, kafr, ethyl Tosylamide, xylen, Mehtylisothiazolinone (MIT), trifenylfosfát (TPP/TPHP), monomethylether hydrochinonu (MEHQ / HQ), lepek, parabeny a žádné živočišné deriváty.