Kontaktujte nás: 233 322 787

Kosmetika

Pracujeme pouze s přírodní certifikovanou a BIO kosmetikou firmy Nobilis Tilia a přírodní termální kosmetikou Ixya. Informace o jednotlivých procedůrách a ceník naleznete v sekci ceník kosmetiky. Objednávky na kosmetická ošetření: Šárka Šuchterová +420 604 280 240

 

Vracíme se k přírodě

Nechte se hýčkat certifikovanou přírodní a BIO kosmetikou Nobilis Tilia

Nabízíme Vám přírodní voňavou péči certifikované kosmetiky Nobilis Tilia. S lehkostí vás budou provázet vůně růže, levandule, mateřídoušky, hřebíčku a dalších rostlin. Můžete si vybrat z několika ošetření - dle typu vaší pleti a oblíbené vůně (nabídku procedur naleznete v sekci ceník kosmetiky). V případě, že Vám žádná z uvedených vůní nevyhovuje, je možno provést ošetření neutrální, které je bez výrazné vůně. Aromaterapeutická péče o pleť představuje přírodní metodu ve své nejčistší podobě. Kosmetické přípravky Nobilis Tilia Vám zajistí hydrataci, zjemní vaši pleť, zlepší pružnost podkožního vaziva a působí proti tvorbě vrásek. Vaši pleti se navrátí zářivost a mladistvý vzhled. Speciální způsob masáže je dokonalým rituálem uvolnění a odpočinku i při základním kosmetickém ošetření. Masáží se uvolní napětí ve svalech, dochází k lepšímu prokrvení, okysličení, obnovuje se tok energie. Masáž působí na vrásky, které zmenšuje tím, že aktivuje výživu a zvyšuje tonus kůže. Masáž je jedním z nejúčinnějších úkonů v kosmetice, nenahradí ji žádný masážní přístroj. Rádi vám poradíme i s výběrem produktů pro vaši domácí péči.

 

Nobilis Tilia

Nobilis Tilia je česká společnost, která v oboru aromaterapie působí již od roku 1994. Nobilis Tilia vyvíjí a vyrábí českou pěstící aromaterapeutickou kosmetiku pro každého s otevřeným srdcem. Přírodní a aromaterapeutická kosmetika Nobilis Tilia se vyrábí šetrným způsobem tak, aby zůstala co nejvíce zachována biodynamika rostlinných surovin, které tyto výrobky tvoří. Obsažené přírodní éterické oleje působí blahodárně nejen na pokožku, ale také na duševní rozpoložení a tělesné zdraví. Unikátní přípravky v sobě spojují nové poznatky o účincích léčivých rostlin s tradičními historickými zkušenostmi. Výrobky této značky jsou Certifikovanou přírodní a BIO kosmetikou a dokazují vysokou účinnost přírodních látek na zdraví a krásu člověka.

Nobilis Tilia - to je láska na první dotek...

 

IXYA

IXYA je čistě přírodní termální kosmetika, jejíž hlavní složkou je termální voda z italského ostrova  Ischia, která obsahuje mimořádné termální mikrořasy (dermořasy), které dokážou proniknout do hloubky pokožky a poskytnou tak jedinečné ošetření pro jakýkoliv typ pleti  (mastnou či suchou pleť, kožní skvrny, otoky, tmavé kruhy pod očima, vrásky, aknózní pleť).

Dermořasy - Spirulina, Astaxantina, Chlorella

Spirulina - hydratuje, má liftingový efekt, stimuluje produkci kolagenu, zlepšuje pružnost pokožky, poskytuje buňkám silnou energii, působí proti prvním známkám stárnutí.

Astaxantina - omlazuje, nejsilnější přírodní antioxidant, který účinně odbourává volné radikály, které mají nepříznivý vliv na stárnutí pokožky a degradaci buněk (obnovuje buňky), zvyšuje produkci nového kolagenu, zpevňuje pokožku, chrání pleť před slunečním zářením - zabraňuje vzniku pigmentových skvrn i stařeckých skvrn, obnovuje přirozenou bariéru, která udržuje vlhkost pokožky, vyhlazuje vrásky, díky vitamínům a betakarotenu bude mít Vaše pleť zdravou barvu a bude zářivější. Vhodné již od věku 30+.  Je 6000x silnější než vitamín C, 550x silnější než vitamín E a 11x silnější než beta karoten

Chlorella - čistí, detoxikuje pokožku. Vhodná pro aknózní, ekzematickou a mastnou pleť, léčí lupénku, zlepšuje projevy kuperózy (červené žilky), vhodná na váčky pod očima a na tmavé kruhy pod očima. Má silný revitalizační, protizánětlivý a antibakteriální účinek, rozjasňuje pleť.

Objednávky na kosmetická ošetření:

Šárka Šuchterová - +420 604 280 240